Wizyta Pancernika Hatetepesa na balu karnawałowym.

24 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, podczas którego pojawił się niespodziewany gość – Pancernik Hatetepes. Spotkanie udało się zorganizować dzięki współpracy z panią dyrektor oddziału PKO BP w Ozorkowie. Dzieci bardzo serdecznie przyjęły maskotkę SKO. Pancernik Hatetepes to jeden z bohaterów SKO, który stoi na straży bezpiecznego korzystania z serwisu SKO, na co dzień informuje użytkowników serwisu internetowego SKO o zasadach bezpiecznego korzystania z kont internetowych. Zaproszeni goście promowali oszczędzanie i chętnie pozowali do zdjęć. Pancernik Hatetepes z wielką radością bawił się z dziećmi w rytm muzyki. Podczas imprezy nie zabrakło wesołych zabaw ze śpiewem, tańców, pląsów i konkursów. Wybrano także króla i królową balu. Kiedy zabawa dobiegła końca uczniowie z żalem pożegnali nietypowego gościa.

Opiekun SKO – Agnieszka Staniszewska