Komunikat Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie wycieczek i wydarzeń szkolnych.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych.

W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informuję, że Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek. Polecenie dotyczy również nieorganizowania zbiorowych wyjść uczniów i dzieci do kin, teatrów, muzeów itp. oraz wydarzeń na terenie szkół i placówek takich jak akademie, apele czy koncerty. Polecenie obowiązuje od 9 marca 2020 r. do odwołania.

Łódzki Kurator Oświaty
Grzegorz Wierzchowski