Menu Zamknij

„Dnia Sportu z Powiatem Zgierskim” – czyli rodzinne zawody z mnóstwem dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play.

Starostwo Powiatowe w Zgierzu wraz z Zespołem Licealno-Sportowym w Aleksandrowie Łódzkim jest organizatorem „Dnia Sportu z Powiatem Zgierskim” – czyli rodzinnych zawody z mnóstwem dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play.

Już 22 kwietnia, w godz. 10.00-15.00 w powiatowej hali sportowej przy SMS – LO im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim czekać będzie kilka konkurencji sprawdzających sprawność fizyczną, refleks i umiejętność współpracy.

Co zrobić, żeby wziąć udział w zawodach? Wystarczy napisać do nas w wiadomości prywatnej na facebook’u Powiat Zgierski i zgłosić start swojej rodziny. Drużyny powinny składać się z minimum 3 osób, a maksymalnie 4, w tym co najmniej jednej osoby dorosłej (nie więcej niż dwie) oraz dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Do wygrania są vouchery do Term Poddębice.

Regulamin: https://powiat.zgierz.pl/Common/pobierzPlik/id/710/module_short/port/obj_id/3369/culture/pl/version/pub.html

Więcej informacji: https://powiat.zgierz.pl/aktualnosc-840-dzien_sportu_z_powiatem_zgierskim.html

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status