Zbiórka dla obywateli walczącej Ukrainy.

Po raz kolejny nasi Uczniowie i ich Rodzice nie zawiedli. Cztery dni zbiórki dla obywateli walczącej Ukrainy zaowocowały wieloma darami. Dziś (4.03) zawozimy do miejsca transportu na tereny okupowane żywność, środki czystości dla mężczyzn, naczynia jednorazowe, a przede wszystkim materiały opatrunkowe. Jest ich tak dużo, że wystarczą na około 200 apteczek indywidualnych dla ukraińskich żołnierzy. Pozostałe produkty dla dzieci i środki higieniczne dla kobiet czekają w bibliotece na przekazanie do konkretnego, potrzebującego punktu. Będziemy o tym na bieżąco informować.

DZIĘKUJEMY I PROSIMY O WIĘCEJ!

Alicja Goślińska