MIEJSKO–GMINNY KONKURS „ZAWODY W MOJEJ RODZINIE”

10 marca w Urzędzie Miasta Ozorkowa podsumowano V edycję konkursu o zawodach zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie oraz Urząd Miasta Ozorkowa, pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa. Nagrody za udział w konkursie zdobyły dwie uczennice Szkoły Podstawowej w Modlnej. Wyróżnienie w konkursie plastycznym (kategoria I dla klas I–III) przypadło Julii Kwapis z klasy III za pracę „Moja ciocia fryzjerka”. Z kolei Julia Gorczyca z klasy VIII zdobyła III miejsce za wykonaną przez siebie prezentację multimedialną „Konserwator dźwigów i schodów ruchomych” (kategorii klas VI–VIII). Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom.