Menu Zamknij

Wieczór Wigilijny – 20.12.2023 r.

Jest taki wieczór w roku, kiedy do ludzi dociera wyjątkowo wyraźnie myśl, że stanowią rodzinę, kiedy każdy przeżywa taką „chwilę osobliwą”, w której czuje się wszystkim bliski.


Dzień wigilijny,
Wieczór wigilijny.
Noc, w której Bóg stał się człowiekiem.
I znalazł się wśród nas.

Dnia 20.12.2023 roku w Szkole Podstawowej w Modlnej odbyło się spotkanie wigilijne.
O godzinie 17:00, pan Dyrektor Rafał Nowak powitał przybyłych gości, wśród których znaleźli się m.in.: Wójt Gminy Ozorków Pan Tomasz Komorowski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Ozorków Pani Anna Sowińska, Inspektor Grażyna Radwańska – Zespół Interdyscyplinarny Gminy Ozorków, Ks. Proboszcz Piotr Bratek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Justyna Gawryszczak. Na wieczór wigilijny przybyli również licznie rodzice z dziećmi, absolwenci  i społeczność lokalna – mieszkańcy Gminy Ozorków. Klimat spotkania był bardzo świąteczny gdyż stworzyła go wyjątkowa atmosfera. Wszyscy przybyli mogli obejrzeć jasełka w wykonaniu uczniów klasy III i IV przygotowanych przez Panią Małgorzatę Litwinowicz i Panią Hannę Stefaniak oraz posłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru nauczycieli i pracowników szkoły. Wigilijne przedstawienie wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Cieszymy się bardzo, że w ten wyjątkowy dla nas wieczór mogliśmy wspólnie z Państwem kolędować i cieszyć się atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za tak liczne przybycie i okazane wsparcie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status