Menu Zamknij

Ważny komunikat dla rodziców

SZANOWNI PAŃSTWO!

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. 17 WIELKOPOLSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY W MODLNEJ UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PO PRZEPROWADZENIU KONSULTACJI Z RODZICAMI UCZNIÓW OD 25 MAJA 2020 R. NIE ZOSTANIE WZNOWIONE FUNKCJONOWANIE SZKOŁY W ZAKRESIE ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH DLA KLAS I – III.

JEDNOCZEŚNIE UMOŻLIWIAMY UCZNIOM KLASY VIII KONSULTACJE NA TERENIE SZKOŁY
W SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ DO TEGO SALI W REŻIMIE SANITARNYM ZGDONIE Z WYTYCZNYMI GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO, MINISTRA ZDROWIA ORAZ MINISTRA EDUKACJI.

W CELU MAKSYMALNEGO ZADBANIA O BEZPIECZEŃSTWO UCZNIÓW I PRACOWNIKÓW, OSOBY CHĘTNE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH NA TERENIE SZKOŁY POWINNY WCZEŚNIEJ ZGŁOSIĆ TEN FAKT NAUCZYCIELOWI DANEGO PRZEDMIOTU PRZEZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY VULCAN. NAUCZYCIELE PO INDYWIDUALNYM ROZPOZNANIU SYTUACJI PODEJMOWAĆ BĘDĄ DECYZJE O TERMINIE PRZEPROWADZENIA KONSULTACJI.

UCZNIOWIE, KTÓRZY CHCIELIBY WYPOŻYCZYĆ KSIĄŻKĘ ZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI MOGĄ ZGŁOSIĆ TEN FAKT SZKOLNEMU BIBLIOTEKARZOWI PRZEZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY VULCAN. PO INDYWIDUALNYM ROZPOZNANIU SYTUACJI PODEJMIE ON DECYZJĘ O TERMINIE WYPOŻYCZENIA KSIĄŻKI. POMOCE ZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI MOGĄ BYĆ WYPOŻYCZANE TYLKO Z UWZGLĘDNIENIEM OKRESU KWARANTANNY DLA KSIĄŻEK I INNYCH MATERIAŁÓW.

RAFAŁ NOWAK – DYREKTOR SZKOŁY

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status