Konkurs ekologiczny “Świat zadymiony ma same złe strony”.

Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole, został ogłoszony konkurs ekologiczny dla klas I – IV pod hasłem “Świat zadymiony ma same złe strony”.
Z pośród wielu prac oddanych przez uczniów organizatorzy konkursu wybrali te, które w swej tematyce były najbardziej zbliżone do istoty konkursu.
I tak:
I miejsce  zajęły: Klaudia Łebedowska i Maja Derlecka (uczennice kl.II)
II miejsce zajęli: Magdalena Stasziczka i Mateusz Frątczak (uczniowie kl. I)
III miejsce zajęli: Kacper Olczak, Damian Bartczak, Marcel Chałupnik (uczniowie kl.II).
Wszyscy autorzy prac po powrocie do szkoły, otrzymają drobne upominki, a wyróżnione prace zostaną nagrodzone specjalnymi nagrodami.

Organizatorzy:
                                                                               Aleksandra Rogalska