VII INTEGRACYJNY BAL ANDRZEJKOWY P.N. “ANDRZEJKOWE TRADYCJE”

Delegacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w VII Integracyjnym Balu Andrzejkowym p.n. “Andrzejkowe Tradycje” zorganizowanym 28 listopada 2023 roku przez Stowarzyszenie “Przyjaciele Jedynki” oraz Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie. Patronat nad balem objęli Starosta Zgierski oraz Burmistrz Miasta Ozorkowa. Dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor Anecie Jatczak oraz Prezesowi Stowarzyszenia Panu Jackowi Olaszczykowi. Nasi uczniowie wspaniale się bawili, co widać na opublikowanych zdjęciach.