Tryb nauki zdalnej – informacja dla rodziców i uczniów.

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!

Zgodnie z informacją zaprezentowaną na konferencji prasowej przez premiera Mateusza Morawieckiego od poniedziałku 26 października 2020 r. uczniowie klas IV–VIII przechodzą na tryb nauki zdalnej. Szczegółowe informacje odnośnie organizacji zajęć będą przekazywane przez wychowawców za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams i dziennika elektronicznego VULCAN.

Dla uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas I–III plan lekcji pozostaje bez zmian. Dzieci uczą się stacjonarnie, mają zagwarantowane dowozy i odwozy zgodnie z harmonogramem oraz obiady.

Rafał Nowak – dyrektor Szkoły Podstawowej w Modlnej