Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia 2023 roku obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Doroczna akcja ma zwiększać świadomość społeczną na temat autyzmu oraz zwracać uwagę na potrzebę większej empatii i tolerancji wobec osób ze spektrum. W naszej szkole również uczciliśmy to święto przypominając o nim uczniom i rozmawiając z nimi na ten jakże ważny temat.

Pedagog – Anna Sadecka – Dłubała

Logopeda – Agnieszka Stańczyk – Wasińska