Menu Zamknij

Sukces naszych uczniów w XIV Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces podczas etapu regionalnego XIV Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” W młodszej kategorii wiekowej (uczniowie klas 0 – III)

– II miejsce – NATALIA CIEŚLAK z klasy III

– III miejsce- MIŁOSZ MAJCHRZAK z klasy III

– wyróżnienie – HANNA STĘPNIAK z klasy III

W starszej kategorii wiekowej – uczniowie klas IV-VIII

– I miejsce – JAKUB KAROLAK z klasy V

– II miejsce – ZUZANNA KAROLAK z klasy VII

Konkurs jest jednym z działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Kierowany jest on do uczniów wiejskich szkół podstawowych. Jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Honorowy Patronat nad konkursem objęli -Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zaś współorganizatorami są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Partnerem strategicznym Konkursu jest Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych – Agro Ubezpieczenia Zadaniem konkursowym było wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. W dniu 26.04.24 pani Katarzyna Adamczewska przedstawicielka z ramienia KRUS w Zgierzu osobiście wręczyła laureatom dyplomy i nagrody. Gratulujemy wszystkim uczniom zarówno tym nagrodzonym jak również tym, którzy brali udział w konkursie i życzymy sukcesów w następnych edycjach konkursu.

Katarzyna Górna

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status