Spotkanie uczniów z przedstawicielem Policji

W dniu 17 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Modlnej odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielem Policji i dotyczyło bezpieczeństwa. Było ono elementem działań podjętych przez Gminę Ozorków z Fundacją OAZA, propagujących bezpieczne zachowanie wśród dzieci i młodzieży. Prowadząca spotkanie – p. Paulina Steglińska w  interesujący sposób prezentowała przygotowane zagadnienia, ale przede wszystkim nawiązała bardzo dobry kontakt z uczniami. Zarówno w trakcie jak i po spotkaniu padło wiele pytań ze strony dzieci, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie było bardzo udane. Utrwaliło jaki i wyposażyło uczniów klas I – VI w niezbędną wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Anna Sadecka