Relacja z zabawy tanecznej z okazji Dnia Dziecka

We wtorek 31 maja 2022 r. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole, odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów. Od godziny 8.00 do 10.00 bawili się nasi najmłodsi, a od godziny 16.00 do 19.00 uczniowie klas IV- VIII. Za oprawę muzyczną odpowiadał zespół FLIES, przy którego muzyce wszyscy dobrze się bawili. W celu uzupełnienia kalorii utraconych na parkiecie, nasi tancerze mogli posilić się pizzą. Wszyscy bawili się świetnie i do domów wracali z uśmiechem na twarzy. Wielkie podziękowania należą się Radzie Rodziców za sfinansowanie dyskoteki. Dziękujemy.