Podsumowanie konkursów z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Szkole Podstawowej w Modlnej

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich ogłoszone zostały konkursy – plastyczny i fotograficzny. Zadaniem uczniów było wykonanie „Projektu nowej okładki ulubionej książki” oraz „Sleeveface – portretu z książką”. Prace przesyłane były online i oceniane na podstawie zdjęć. Udział wzięło 30 uczniów. Organizatorki, Alicja Goślińska, Dorota Stolarska i Justyna Pawlak, miały duży kłopot z wyłonieniem zwycięzców. Szczególnie efekt sleevface był zaskakujący. Laureaci zostali poinformowani o wynikach pocztą elektroniczną. Prace można obejrzeć na wystawie przed szkolną biblioteką.