Konkursu plastycznego dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

Uprzejmie informuję, że KRUS w bieżącym roku jest organizatorem kolejnej już, XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych:

• I grupa wiekowa – klasy 0 – III,
  • II grupa wiekowa – klasy IV – VIII.

Konkurs ma na celu promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzenie wiedzy z zakresu bhp w rolnictwie, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.

Na terenie województwa łódzkiego konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach: regionalnym przez Placówkę Terenową KRUS w Zgierzu oraz wojewódzkim przez Oddział Regionalny KRUS w Łodzi przy udziale członków Wojewódzkiej Komisji ds. bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie (m.in. Okręgowego Inspektoratu Pracy, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Izby Rolniczej i Kuratorium Oświaty w Łodzi).

W załączeniu: