Menu Zamknij

Informacja dla rodziców ubezpieczających dzieci z ubezpieczenia NNW PZU EDUKACJA.

Dla rodziców zawierających ubezpieczenie dziecka do 30.09.2023r. termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się od 01.09.2023r do 31.08.2024r.
Rodzice zawierający ubezpieczenie od 01.10.2023r, termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się w dniu następnym po opłaceniu składki.
Aby zawrzeć ubezpieczenie i opłacić składkę, proszę na stronie internetowej placówki wybrać zakładkę PZU dla ucznia, następnie proszę skopiować link do strony:

https://ubestrefa.pl/oferta/n39og9

który można wpisać/wkleić w adresie strony internetowej. Po wpisaniu powyższego adresu i zatwierdzeniu, zostaniecie Państwo przeniesieni na gotową już ofertę z podanym zakresem ubezpieczenia oraz wysokością składki. Zostały przygotowane trzy warianty ubezpieczenia z różnymi sumami ubezpieczenia. Na dole oferty proszę podać swój adres e-mail. Zostaną dostarczone na Państwa skrzynkę poczty internetowej Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW PZU Edukacja wraz z Kartą Produktu, Informacja o Dystrybutorze , Pełnomocnictwo agenta oraz będzie możliwość dokonania opłaty składki za ubezpieczenie ucznia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status