I miejsce naszej uczennicy w III Wojewódzkim Konkursie Piosenki.

Uczennica klasy VIIIa Szkoły Podstawowej w Modlnej, Weronika Maszorek zajęła I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Piosenek im. Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” zorganizowanym 14 maja 2021 r. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie.

Wszyscy biorący udział wykonali wybrany przez siebie utwór z repertuaru  Marka Grechuty. Weronika, urzekła jury swoją interpretacją piosenki pt: „Dni, których nie znamy”. Wielu cennych wskazówek i rad udzieliła uczennicy nauczycielka muzyki pani Joanna Banacka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.

Link do artykułu w “Wiadomościach Ozorkowskich”

uczennica z nauczycielką stojąca na tle drzewa, w dłoni trzyma dyplom