Menu Zamknij

CIĄG DALSZY ZBIÓRKI DLA WALCZĄCEJ UKRAINY

Wczoraj (9.03) dostarczyliśmy do miejsca transportu na tereny okupowane kolejną część zebranej żywności o długim terminie przydatności oraz soczki i słodycze dla dzieci. Przekazaliśmy również materace wojskowe i koce.

Ze zbiórki pieniędzy od nauczycieli kupiliśmy 24 koce termiczne moro, 18 latarek czołowych i baterie do nich. Z pewnością pomogą one walczącym w Ukrainie.

W godzinach popołudniowych miała miejsce niezwykła akcja. W ciągu godziny udało nam się wyposażyć w niezbędne produkty wyjeżdżający do Ukrainy autobus. Grupa nauczycielek zorganizowała produkty i wykonała 200 kanapek. Zakupiła też wodę mineralną, soki i słodycze dla dzieci. Wiemy, że ludzie zabierani do Polski bardzo potrzebują żywności na czas podróży, więc z pewnością będziemy takie akcje powtarzać.

Informuję, że produkty dla dzieci i środki higieniczne dla kobiet czekają w bibliotece na przekazanie do konkretnego, potrzebującego punktu. Będziemy o tym na bieżąco informować.

Ponawiam też prośbę o kontynuowanie zbiórki, tym bardziej, że punktów odbioru i potrzeb jest coraz więcej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status