XXII edycja Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

28 listopada br. zostały wręczone nagrody laureatom XXII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ozorkowie. Z dumą dzielimy się wiadomością, że wśród nagrodzonych była nasza uczennica Maria Sadecka (klasa IV), która otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.
Podczas uroczystego wręczenia nagród, Marysia zaprezentowała swoje autorskie utwory. Wiersze znalazły się w tomiku poetyckim pt. “Dusza wiersza”, wydanym specjalnie na tę okoliczność. Osoby, które chciałyby przeczytać utwory Marysi oraz innych uczestników konkursu, zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Karolina Ziemlicka
nauczyciel języka polskiego