WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO I RADY RODZICÓW

We wtorek 5 października 2021 roku na 3 godzinie lekcyjnej odbyły się wybory szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W roku szkolnym 2021/2022 jego pracami kierować będą uczniowie klasy VIIIa – Martyna Palmowska (przewodniczący), Mateusz Baranowski (zastępca przewodniczącego) oraz Bartłomiej Sowiński (skarbnik). Pomagać im będą uczennice klasy VIIb – Julia Zarębska, Inka Malewica oraz Wiktoria Sobczak. Uczniowie wybrali również nowych opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Funkcję tę w roku szkolnym 2021/2022 pełnić będą pan Tomasz Roszkowski oraz pani Milena Janicka.

Tego samego dnia o godzinie 18:00 odbyło się posiedzenie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowych w Modlnej. W wyniku przeprowadzonych wyborów w obecnym roku szkolnym funkcję przewodniczącej Rady Rodziców ponownie objęła pani Anna Błaszczyk. Jej zastępcą będzie pani Agata Koszyka, a skarbnikiem pani Małgorzata Malek.

Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów w roku szkolnym 2021/2022!