VIII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia

W dni 28.09.2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VIII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Edukacyjna akcja po raz kolejny zachęcała wszystkich do przypominania tabliczki mnożenia na początku roku szkolnego. Uczniowie klas III – IV na lekcjach matematyki brali udział w przygotowanych grach i zabawach. Indywidualnie lub w grupach uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia poprzez rozwiązywanie zadań z kart pracy, kolorowanki, gry planszowe, układanie puzzli oraz grę memory z działaniami mnożenie i dzielenia w zakresie 100. Wszyscy uczniowie wymienionych klas otrzymali na koniec zajęć certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Łukasz Oterski

Dorota Kluska