Menu Zamknij

Rusza konkurs PAP „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

Polska Agencja Prasowa zaprasza uczniów i dorosłych pracujących z dziećmi do udziału w konkursie „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Konkurs ten skierowany jest do uczniów i dorosłych pracującymi z dziećmi. Do laureatów trafią nagrody o ogólnej wartości ponad 10 tys. zł. Wśród uczestników losowane są również nagrody dodatkowe. Prace można nadsyłać do 30 listopada.

W grudniu nadesłane prace oceni pod względem merytorycznym pięcioosobowe jury. Następnie zostaną wyłonione po trzy najlepsze w każdej kategorii wiekowej.

Uczniowie szkół podstawowych za zajęcie I miejsca mogą liczyć na 1000 zł, II miejsca na 750 zł, a III miejsca na 500 zł. W kategorii dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych nagroda za I miejsce to 1500 zł, II miejsce – 1200 zł, III miejsce – 750 zł. Dorosłym pracującym z dziećmi przyznamy za I miejsce – 2000 zł, za II miejsce – 1500 zł, a za III miejsce – 1000 zł. W sumie do laureatów trafi ponad 10 tys. zł.

„Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową  we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Więcej informacji na temat regulaminu i przebiegu konkursu znajduje się pod linkami:

https://samorzad.pap.pl/kategoria/wiem-jak-w-banku/rusza-konkurs-pap-wiem-jak-w-banku-wszystko-o-pieniadzu

https://samorzad.pap.pl/kategoria/wiem-jak-w-banku

Zachęcamy do udziału!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status