Realizacja projektu „POLCENTRUM” – „Ogródki Gier Rozwojowych”

W związku z realizacją projektu „POLCENTRUM” – „Ogródki Gier Rozwojowych” związanym z otwarciem ogródka w Katarzynowie uczniowie klasy VII b naszej szkoły uczestniczyli w przeprowadzonej przez animatorów grze strategicznej pt. „Grodzisko”. Jest to gra drużynowa rozwijająca umiejętności logicznego myślenia, pracy w zespole, oparta na kulturze Słowian i poszanowaniu przyrody. Miło nam poinformować, że „POLCENTRUM” w ramach projektu obdarowało naszą szkołę zestawem tej gry, za co składamy serdeczne podziękowania.