Prosimy o wsparcie dla mamy uczniów naszej szkoły!

W dniu zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole będzie przeprowadzona zbiórka charytatywna dla pani Ilony Barylskiej. Każda wpłata czy uczestnictwo w licytacji prowadzonej przez Fundację „Się Pomaga” https://www.siepomaga.pl/ilona-barylska  ma ogromne znaczenie.

Fundacja prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem pani Ilony. Niestety nie jest ono refundowane. Liczy się czas!!! Musimy szybko działać by dać szansę na skuteczne leczenie!!!

Prosimy o UDOSTĘPNIANIE zbiórki i linku Fundacji gdziekolwiek: Facebook, Whatsapp, Messenger, SMS, Instagram! To ogromnie pomoże nagłośnić jej przypadek, a w konsekwencji pomóc w zbiórce.

Bez Państwa pomocy to się nie uda.

Pomóżmy razem odzyskać Jej rodzinie mamę i żonę…

Z góry dziękujemy za Państwa gest serca i pomoc w walce o życie z groźnym przeciwnikiem.
Dobro wraca

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY!!!!

W sekretariacie szkoły, przez okres wakacji można także wpłacać pieniądze do specjalnie przygotowanej puszki.