Koty Soneczko i Elmo z wizytą w naszej szkole

Poniedziałkowy poranek przedszkolaki spędziły w towarzystwie uroczych kotów Soneczko i Elmo ze Stowarzyszenia ” niKOTyna – uzależnieni od kotów”. Najmłodsi dowiedzieli się czym zajmuje się stowarzyszenie, jaką pełni rolę, jak należy opiekować się kotami, jak ważna jest kastracja, żywienie, opieka weterynaryjna. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach. Miały też okazję pogłaskać kotki, które przyjechały do przedszkola i spędzić z nimi miły poranek. Przedszkolaki podarowały kotom karmę sucha, mokra. Spotkanie przyniosło wiele pozytywnych emocji.