Konkursy językowe – The Big Challenge i „Mój czas”

W ciągu ostatniego miesiąca uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w dwóch konkursach językowych. Pierwszym z nich był ogólnopolskich konkurs języka angielskiego The Big Challenge, który z powodu zamknięcia szkół, uczniowie pisali online we własnych domach. Wyniki najlepszych uczniów przestawiają się następująco:

Poziom1:

1. Inka Malewicka kl. 5b 323,75 / 350 punktów
  2. Maria Sadecka kl. 4 218,75 / 350 punktów
  3. Julia Zarębska kl 5b 198,75 / 350 punktów

Poziom 2

1. Jakub Miller kl 6 170 / 350 punktów
  2. Dawid Gabrysiak kl 6 166,25 / 350 punktów
  3. Mateusz Baranowski kl 6 155 / 350 punktów

Poziom 3

1. Seweryn Jagodziński  kl 8  305 / 350 punktów
  2. Mateusz Czekalski kl 8  265 / 350 punktów
  3. Sandra Gniadzik kl 7a  261,25 / 350 punktów

Opiekunami konkursu były panie Joanna Banacka i Urszula Owczarek-Łuczak. Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy i plakaty a na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Gratulujemy najlepszym i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział.

Drugim konkursem był szkolny konkurs językowy pod hasłem „Mój czas”. Zadaniem uczniów było nakręcenie filmu, w którym opowiedzą w języku obcym o tym, jak spędzają czas w czasie pandemii. Organizatorzy otrzymali 12 filmów w języku angielskim oraz niemieckim. Po burzliwych obradach jury konkursu przyznało następujące miejsca:

1. Inka Malewicka kl 5b oraz Michał Leszkiewicz kl 8
  2. Jakub Dominiak kl 5a oraz Kacper Osiński kl 8
  3. Weronika Maszorek kl 7a oraz Piotr Rogalski kl 4

Organizatorami konkursu były panie Agnieszka Ziemniak, Joanna Banacka i Urszula Owczarek-Łuczak. Nagrodami w konkursie są dyplomy oraz ciekawe książki. Gratulujemy!