Menu Zamknij

„Jak nie czytam, jak czytam”

W ramach III edycji ogólnopolskiej akcji czytelniczej pt. „Jak nie czytam, jak czytam” w piątek 08.06.2018 r. o godz. 10:00 uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Modlnej zebrani na boisku szkolnym czytali przyniesione przez siebie książki. Głównym celem akcji była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, inicjowanie mody na czytanie, wspieranie młodzieży aktywnej czytelniczo oraz zachęcenie uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej.

Ustanowiliśmy szkolny rekord w masowym czytaniu, który został uwieczniony na pamiątkowej fotografii. Następnie wszyscy uczestnicy akcji mieli okazję obejrzeć inscenizację wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima, którą przygotowała klasa II gimnazjum. Na zakończenie uczennice z klasy II i III gimnazjum przedstawiły prezentacje multimedialne pt. „Książka alternatywą dla Internetu”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.

Dorota Majchrzak

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status