III edycja Quizu „Oko, ucho, ręka – czy poprawnie się nimi posługuję?”.

W dniu 21.03.2024 roku odbyła się III edycja Quizu: „Oko, ucho, ręka – czy poprawnie się nimi posługuję?.” Udział wzięli przedstawiciele klas IV – VII. W jury zasiedli: dyrektor szkoły – p. Rafał Nowak oraz wicedyrektor szkoły p. Anna Pisera. Zadaniem uczestników było rozwiązanie ośmiu zadań, które dotyczyły spostrzegawczości, koncentracji uwagi, wyobraźni oraz percepcji wzrokowej i słuchowej. Jednym z elementów spotkania było również układanie zdań oraz tworzenie skojarzeń do podanych wyrazów. Uczniowie mogli również sprawdzić swoje umiejętności w rozwiązywaniu rebusów. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali powierzone im zadania. Aktywnie współpracowali ze sobą licząc się ze zdaniem kolegów i koleżanek z drużyny.

Podsumowując spotkanie, jury wręczyło uczniom dyplomy oraz gry towarzyszko – edukacyjne dla klasy. Dodatkowo każdy uczestnik został nagrodzony indywidualnie. Wszyscy obecni wykazali chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach Quizu.

Organizatorzy:

Agnieszka Stańczyk – Wasińska – logopeda