#gaszynchallenge Rada Pedagogiczna w Szkole Podstawowej w Modlnej

Serdeczne podziękowania dla Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Giecznie za nominację Rady Pedagogicznej w Modlnej do #gaszynchallenge i oczywiście podejmujemy wyzwanie. Nauczyciele ćwiczyli dla Hani i na jej konto zostaną przelane pieniądze. Nominujemy:

• Radę Pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Solcy Wielkiej,
  • Radę Pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Leśmierzu
  • Pracowników administracji i obsługi w Szkole Podstawowej w Modlnej.

Zasady są bardzo proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek (w przypadku pań mogą też być przysiady). Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby lub instytucje. Poniżej link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/gaszynchalle… W linku jest umieszczona lista z podziałem na województwa, gdzie możemy wspierać dzieciaki z SMA!