Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

W dniu 22.10.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą Mapę myśli, notatkę graficzną lub lapbooka, organizowanego przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Ozorkowie, pod patronatem Starosty Zgierskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji. Dwóch naszych uczniów dumnie stanęło na podium. W młodszej kategorii uczestników Bartłomiej Sowiński (klasa VI) oraz Wiktor Kluczyński (klasa Vb) zajęli III miejsce. Chłopcy stworzyli bardzo ciekawe i kreatywne lapbooki, w których opisali wybrane przez siebie reguły ortograficzne. Bartłomiejowi i Wiktorowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciel języka polskiego

Karolina Ziemlicka