Dzień Patrona Szkoły. 80 rocznica wybuchu II wojny światowej.

20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w patriotyczno-religijnych uroczystościach upamiętniających polskich żołnierzy, którzy zginęli w kampanii wrześniowej 1939 roku. Oddając cześć polskim bohaterom uczestniczyli w żywej lekcji historii, której elementami była msza święta w miejscowym kościele odprawiona przez ks. Proboszcza Piotra Bratka, uroczysty przemarsz na cmentarz oraz apel poległych przy kwaterach wojennych.
Po uroczystościach na cmentarzu zaproszeni goście na czele z Wójtem Gminy Ozorków Tomaszem Komorowskim, Starostą Zgierskim Bogdanem Jarotą oraz posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Markiem Matuszewskim udali się do szkoły, gdzie obejrzeli część artystyczną, poświęconą tragedii narodu polskiego w latach 1939-1945.