Dzień kolorów w naszej szkole.

27 marca został ogłoszony w naszej szkole „Dniem Kolorów”. Uczniowie mieli na sobie ubrania w barwnych kolorach, które wcześniej dana klasa wylosowała. Do zabawy przyłączyła się większość uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Mogli w ten sposób zademonstrować przynależność do swojej klasy. Samorząd Szkolny przyznał wyróżnienia w postaci pamiątkowych dyplomów i kart Uno klasom, które w stu procentowej frekwencji przyszły ubrane w wylosowanym kolorze, a byli to:

Oddział przedszkolny – kolor czerwony

Klasa I – kolor niebieski

Klasa II – kolor biały

Klasa VIII – kolor czarny

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Jagoda Bernat przekazała Dyrekcji naszej szkoły oraz wszystkim pracownikom i uczniom świąteczne życzenia.

Aleksandra Rogalska