Menu Zamknij

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 7 lutego 2023 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Ma on na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego i świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promowanie pozytywnego korzystania z sieci.

W naszej szkole również pamiętamy o tym dniu, mając świadomość, że dzieci i młodzież coraz częściej i dłużej są odbiorcami treści zawartych w Internecie. Ważne jest, by korzystały z nich mądrze i świadomie. By Internet stał się miejscem pozyskiwania nowych, interesujących wiadomości oraz pomagał pozytywnie rozwijać swoje pasje.

Na tablicy informacyjnej zamieszczono najważniejsze informacje związane  z bezpieczeństwem w sieci. Mogą z nich korzystać zarówno uczniowie jak i nauczyciele podczas zajęć, przypominając dzieciom najważniejsze zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

                                                 Anna Sadecka – Dłubała – pedagog szkolny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status